top of page

Mu nimi on Janne ja ma olen terviklik hing, puhas teadvus, läbinud Kaksikhinge teekonna, mis on vaimne Ülestõusu protsess ehk traditsiooniline valgustumine.

Olen naiseliku-meheliku polaarsuste õpetaja, naistekursuste autor ja homöopaat. Lühidalt - õpetan tingimusteta armastuse teadvuse tasandilt, kuidas lahendada oma kõik suhete probleemid ja jõuda õnnelikku partnerlussuhtesse, nii nagu originaalselt me oleme loodud.

Juhatan naisi transformatsiooni ja sisemisse töösse, ilma milleta sellised viljad pole võimalikud, mida ma ise oma elus nopin.

Olen selgeltnägija, oraakel, elan kooskõlas loodusseadustega. Lisaks olen ema ja abikaasa. Teen iga päev lugemisi, nõustamisi ja loon uusi materjale enda õpilastele, ravin end homöopaatiaga ning võtan nii palju kui jõuan kliente, kellele näidata kuidas elada harmooniliselt. 

Üsna varakult kohtusin ma jumalikku paarilist, hiljem alles teekonna lõpupoole sain teada, et teda nimetatakse ka Kaksikhingeks. 2009a kui toimus minu TF/ Kaksikhinge aktivatsioon, polnud isegi materjale ega õpetajaid, siis ma ei teadnud, et minu missioon oli saada Eestis Kaksikhinge õpetajaks!

Pidin ise leidma tõe ja juhatuse, mu oma kõrgem mina juhatas mu teekonda ja ma läbisin palju valusaid initsiatsioone, teadvuse nihkumisi, ja tulles kokku mu Kaksikhingega ka Kundalini tõusu, mille järel ma hakkasin üleöö lugema Tarot ja inimeste energiaid, saama selget juhatust ülevalt.

Samaaegsasti oma sisemise tööga olen õppinud nõustamist, homöopaatiat Inglismaal Jeremy Sherri juures, selgeltnägemist, meediumi õpet, kosmilist seksuaalsust, laste käitumishäireid jm. Siiski, mu tervikpildi nägemine tuleneb vaid minu enda terviklikkusest, kuhu ma jõudsin PEALE seda teekonda.

Valgustunud olemine on olla sügavas ühenduses endaga, enda tõega ja Jumalaga üheaegsasti. See on puhta teadvuse seisund PEALE meele teisendamist ja südame lahti murdumist, peale enda neurooside ületamisi. Ärganud ehk valgustunud hing on õnnelik, rahulolev, õnnis, elab külluses ja teab, kes ta on ning miks ta siin on (eesmärk). Kaksiklegi teekonna initsiatsioonid viivad sellesse terviklikkusesse. Meie täpne vastand poolus, peale aktivatsiooni, aktiveerib iga viimse kui hirmu, et Sina valgustuksid.

 

Mulle on sündinud 4 last - teismeline tütar, vaikselt sündinud poeg, kelle sünd-surm oli järjekordne initsiatsioon minu valgustumise teekonnal ja loomulikul teel õnnistatud kaksikud pojad. Mu elu on ime ja oleme täna külluses ja harmoonilises liidus Iseendaga/Kaksikhingega abielus.

bottom of page