Janne pere-60.jpg

Mu nimi on Janne ja ma olen tervenenud, terviklik hing, puhas teadvus, läbinud (Kaksikhinge) Ülestõusu.

Olen valgustöötaja, selgeltteadja ja intuitiivne tervendaja, autor, koolitaja ja jumalik naisprintsiip selles elus, kehastades illumineeritud balansi seisundit, milleni ma olen Ülestõusu protsessis jõudnud. Täna olen ma integreerimas endas teist Ülestõusu tasandit, nihkumas mitte-duaalsuse suunda.

Hinge päritolult olen ma Siiriuse, Andromeeda taustaga Tähelane ning konkreetse missiooniga selles elus tervendada haavatud nais-ja meesenergiaid, oma suguliinide mustrite ümberpööraja ning jumalikku balansi kehastaja; aktiveerides teistes mäletamine ning juhatades neid tagasi iseendasse. Olen Hinge alkeemik, mitmete annetega juba lapsest saadik aga palju avanes ka mu mäleamise teekonnal.

 

Üsna varakult kohtusin ma jumalikku paarilist, hiljem alles teekonna lõpupoole sain teada, et teda nimetatakse ka Kaksikhingeks. 2009a kui toimus minu TF/ Kaksikhinge aktivatsioon, polnud isegi materjale ega õpetajaid, siis ma ei teadnud, et minu missioon oli saada Eestis Kaksikhinge õpetajaks! Pidin ise leidma tõe ja juhatuse, mu oma kõrgem mina juhatas mu teekonda ja ma läbisin palju valusaid initsiatsioone, teadvuse nihkumisi, ja tulles kokku mu Kaksikhingega ka Kundalini tõusu, mille järel ma hakkasin üleöö lugema Tarot ja inimeste energiaid, saama selget juhatust hingelt.

Samaaegsasti oma sisemise tööga olen õppinud nõustamist, homöopaatiat Inglismaal Jeremy Sherri juures, selgeltnägemist, meediumi õpet, kosmilist seksuaalsust, laste käitumishäireid jm. Siiski, mu tervikpildi nägemine tuleneb vaid minu enda terviklikkusest ja meele ületanud seisundist - seda pole võimalik õppida ega praktiseerida vaid Ülestõus koos Valguskeha aktivatsioonide, DNA uuendustega, pideva integreerimisega avab meil andeid, võimeid ja sügava mõistmise koos läbinägelikkusega; me suudame õpetada vaid seda, mida oleme iseendas ületanud.

Mulle on sündinud 4 last - teismeline tütar, vaikselt sündinud poeg, kelle surm oli järjekordne initsiatsioon minu valgustumise teekonnal ja loomulikul teel õnnistatud kaksikud pojad. Mu elu on ime ja oleme täna külluses ja harmoonilises liidus Iseendaga/Kaksikhingega abielus.

Ma koolitan enda loodud 4-kuulisel Teadliku Suhte kursusesarjal naisi, õpetades naiselikku ja mehelikku polaarsust ning kõike seonduvat armastussuhtega ning eraldi nõustan ja koolitan Kaksikleeke nende pühal teekonnal (Hieros Gamos) Minu töö laieneb edasi Ülestõusu alkeemikuks-nõustajaks ja varsti on sündimas uued programmid.

Ülestõus on igavene ja olen täielikult vastu võtnud oma elueesmärgi ning suurima rõõmuga juhatan teed ka sinu protsessis.

Aitäh siin olemast, õnnistusi!